Beratung +49 (0) 80 66 - 98 69 000

  Kostenloser Versand

  14 Tage kostenloser Umtausch

  Sicher einkaufen dank SSL

o nas

Po 3,5 roku doświadczenia na rynku sportów wodnych, rodzina Lachotta zdecydowała się w 2013 roku zarejestrować i chronić markę SKINFOX w Niemieckim Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych oraz w Europejskim Urzędzie Harmonizacji, aby móc produkować wysoko wysokiej jakości artykuły do sportów wodnych pod własną marką w przyszłości do wynajęcia.

Motywacja do tego zrodziła się z ambicji ustanowienia własnych standardów dla wysokiej jakości i innowacyjnych produktów w przystępnej cenie. Pierwsze artykuły zostały wyprodukowane poprzez kontakty producentów w Niemczech . Dziś marka posiada już sieć producentów w takich krajach jak Austria, Polska, USA, Wielka Brytania i Azja.

W sektorze sportów wodnych marka SKINFOX posiada już szereg innowacji chronionych patentami. Na przykład marka po raz pierwszy zaprezentowała kombinezony neoprenowe o wyglądzie CARBON . Ponadto jest pierwszym dostawcą uniwersalnej kamizelki ratunkowej 50 N (zgodnie z normą CE ISO 12402.5 ) wyposażonej w fluorescencyjną łatkę na tylnej krawędzi obroży jako dodatkowe zabezpieczenie . Oznacza to, że osoby noszące kamizelkę ratunkową można łatwo rozpoznać i uratować nawet o zmierzchu, a zwłaszcza w ciemności. Marka wyróżnia się również swoimi piankami ( YOUNGSTER , SCOUT i LEADER ) ponieważ mają +50 ochrony UV , co jest ważne już na wodzie w ogóle, ale szczególnie ważne dla dzieci.

Marka współpracuje wyłącznie z producentami, którzy mają doskonałe referencje. Ponadto właściciele marki osobiście dbają o to, aby wszystkie elementy posiadały wysoki standard jakości , taki jak płaskie szwy czy materiał typu glideskin na kołnierzu, rękawach i nogawkach. Na przykład kombinezony neoprenowe „ YOUNGSTER ” dla małych dzieci w wieku 1-6 latbezszwowo przeszywane pod pachami, aby zapewnić najwyższy możliwy komfort noszenia.

Marka SKINFOX stawia swoim producentom bardzo wysokie wymagania jakościowe i użytkowe. Zapewniamy to poprzez regularne kontakty z producentami, ale także osobiste inspekcje na miejscu różnych procesów produkcyjnych i fabryk.

W 2016 roku marka rozszerzyła swoje pole sprzedaży o odzież outdoorową i rekreacyjną.

Oferowane są artykuły marki SKINFOX
a) we własnym sklepie przy Kufsteiner Strasse 58 w Bad Feilnbach,
b) za pośrednictwem własnych sklepów internetowych www.AquaSportWelt.de , www.SKINFOX.de i www.AlpSportStadl.de
c) a także za pośrednictwem kont o tej samej nazwie na giełdzie AMAZON i EBAY

Oferty są tłumaczone na różne języki przez usługodawcę, dzięki czemu są również oferowane na dużych rynkach w całej Europie ( Francja, Anglia, Hiszpania, Włochy, Belgia ).

Od 2016 roku marka w Niemczech współpracuje również z 2 innymi detalistami, którzy również mają w swoim asortymencie asortyment marki SKINFOX . (patrz „Nasi partnerzy” na www.SKINFOX.de )
W nadchodzących latach sieć dealerska ma być dalej rozbudowywana.
Właściciele marki mniej skupiają się na maksymalizacji zysków, a bardziej na konserwatywnym wzroście , dzięki czemu wysokie standardy jakości towarów SKINFOX są stale gwarantowane.

Kolejną dużą zaletą marki jest to, że jest ona rodzinna, a sami właściciele dbają o to, aby zadowolenie klienta było zawsze priorytetem.

Zuletzt angesehen